Tennisteams Voorjaarscompetitie 2018

KNLTB verenigingsnummer T.C. Teskwik: 13128
Overzicht van de thuisdagen en baanindelingen VJC 2018 op vrijdag
Overzicht van de thuisdagen en baanindelingen VJC 2018 op zaterdag

Vrijdag

Teskwik 1, DD 35+ 2e klasse afdeling 2

Patricia Nahumury (c)
Danielle Meijeringh
Els Schuur
Mariska Vlielander
> Tennisuitslagen en standen

Teskwik 2, DD35+ 4e klasse afdeling 13

Wilma Buschman (c)
Eveline Reijtenbagh
Miriam van Vliet
Greet Groeneveld
> Tennisuitslagen en standen

Teskwik 1, HD17+ 3e klasse afdeling 3

René Haver (c)
Christian Stevens
Jeroen de Zeeuw
Michel van der Linden
Niek Bink
Casper Kooi
> Tennisuitslagen en standen

Teskwik 2, HD17+ 4e klasse afdeling 3

Erwin vd Bospoort (c)
Richard Sack
Gerard v Ravenhorst
Joost van Kekem
Jitse van Triest
J.A. Koudijs
> Tennisuitslagen en standen

Teskwik1, GD17+, 4e klasse afdeling 17

Gijs Arends (c)
Arthur Schultz
Laura Meerveld
Simone Voskuil
Lutzen Luinenburg
Moniek Luinenburg
Ronald van Vliet
> Tennisuitslagen en standen

Zaterdag

Teskwik 1, Heren 17+ 2e klasse afdeling 11

André Maessen (c)
Peter van der Veer
Warren van der Ploeg
Michael van Dommelen
Ferdinand Brinkhof
Theo Schoofs
> Tennisuitslagen en standen

Teskwik 2, Heren 17+ 2e klasse afdeling 12

Martijn Dijkema (c)
Ramon Angenois
Erik Meijer
Robert Malipaard
Aryan van Straten
> Tennisuitslagen en standen

Teskwik 3, Heren 17+ 4e klasse afdeling 11

Tim Denissen (c)
Mark Kokkeler
Sander Rijkse
Gaston Melis
Tim von der Fuhr
> Tennisuitslagen en standen

Teskwik 1, Mix 17+ 1e klasse afdeling 5

Ruben Buitenhuis (c)
Harmen Schaap
Michiel van der Kleij
Viktor van der Logt
Severine Visser
Astrid Suurendonk
Laura Wismans
Roxanne Jager
> Tennisuitslagen en standen

Teskwik 2, Mix 17+ 3e klasse afdeling 1

Thijs van de Bunte (c)
Simon Bax
Arie Pelle
Almar Wiersma
Korrie vd Vaart-Pol
Karin Arends
Anja Wouters
> Tennisuitslagen en standen

Teskwik 3, Mix 17+ 3e klasse afdeling 8

Roel Kremers (c)
Erik Koudijs
Wessel Donkervoort
Sarah Schrijver
Simone Lubberding
Linda Jochemsen
Mariska Vlielander
> Tennisuitslagen en standen

Teskwik 1, GD17+ 2e klasse afdeling 2

Erik Willems (c)
Wendy Haver
Jonne Krikke
Margreet Schaap
Jeroen van der Hel
Johan Weidenaar
Kim Slangen
> Tennisuitslagen en standen

Teskwik 2, GD17+ 3e klasse afdeling 5

Lisette Ackerstaff (c)
Rogier Meeuse
Karin Pater-Rijsemus
Johnny Pater
Joris Schoofs
> Tennisuitslagen en standen

Teskwik 1, HD17+ 3e klasse afdeling 2

Pim Bruijs (c)
Marco Meijeringh
Dennis Uithol
Gerard Haver
Hilbrand Timmerman
Evert Meerveld
> Tennisuitslagen en standen

Teskwik 1, DD17+ 3e klasse afdeling 7

Lena Papilaja (c)
Patricia Nahumury
Manuela Sterk
Lisa Witterland
> Tennisuitslagen en standen

Zondag

Teskwik 1, Heren 35+ 2e klasse afdeling 6

Ronald van den Broecke (c)
Henk van Gelder
Marcel Timmerman
Hans Nijhuis
Ton Voogt
Mike Bakker
> Tennisuitslagen en standen

 

Onze sponsoren

tennis-ede-sponsoren-11.png
tennis-ede-sponsoren-05.png
tennis-ede-sponsoren-02.png
tennis-ede-sponsoren-10.png
tennis-ede-sponsoren-09.png
tennis-ede-sponsoren-08.png
tennis-ede-sponsoren-03.png
tennis-ede-sponsoren-12.png
tennis-ede-sponsoren-07.png

Teskwik links

Social Media

Locatie